Valentýnská mezinárodní výstava koček 18. – 19. 2. 2012

Víkendová mezinárodní výstava koček v Praze se nám opět velice vydařila. Naše mladá červená mramorovaná kočička CH Babette Tamu Pua získala v sobotu svůj třetí CACIB a stala se interšampionkou, v neděli přidala i první CAGCIB. Lilově želvovinová kastrátka GIC IP Shari z Lužinek získala svůj třetí a čtvrtý CAGCIB po oba dny se stala vítěkou BIS kastrát kategorie III.
Za naše odchovy se představily dvě sestřičky z vrhu K. Červená tečkovaná Keira z Lužinek získala v sobotu svůj třetí CAC a završila tím titul šampion a získala trvalou chovnost. Krémová mramorovaná Kimberly z Lužinek prošla neprve ověřovací třídou kde byla přeřazena do jiné barevné variety - genotypově je krémová fenotyp odpovídá krémové mramorované. Poté soutěžila po oba dny v otevřené třídě a získala svůj první a druhý CAC s výborným posudkem. V neděli se poprvé v otevřené třídě představila lilově želvovinová Honey Bee z Lužinek, která získala svůj první CAC.
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je alena. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*